top of page
помешкання
Unterkunft

Контактний пункт для тих, хто потребує допомоги

ПРИМІТКА: Центральний міський реєстраційний пункт (Harpener Feld) переїхав. Новий реєстраційний пункт знаходиться за адресою Diekampstraße 28, 44777 Bochum. Графік роботи: понеділок-четвер з 09:00 до 16:00 і п’ятниця з 09:00 до 14:00. Для додаткової консультації діє гаряча лінія міста. Громадяни, а також асоціації та клуби можуть зв'язатися з гарячою лінією за телефоном 02 34 / 910 - 55 55 (з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 16:00 та в суботу з 10:00 до 15:00). Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою: spontanhilfe@bochum.de або на веб-сайті міста.

Допоміжна організація Bahnhofsmission при залізничному вокзалі 

Залізничний вокзал міста Бохум створює для вас контактний пункт безпосередньо у приміщенні залізничного вокзалу. Ви зможете скористатись брошурами, роздатковими матеріалами, які нададуть вам першу важливу інформацію. Додаткову інформацію про те, як прибути на залізничний вокзал та як зорієнтуватись, можна знайти на сайті організації Bahnhofsmission залізничного вокзалу (також українською мовою).

 

Elinor.network - Гостинність-Україна

На сторінці ELINOR ти можеш запропонувати можливість зупинитися для біженців з України. Цю акцію підтримує бохумська філія банку GLS. 

 

Примітка: Ми є партнерами по співпраці #Accommodation Ukraine та посередницько (у разі гострої потреби) безпосередньо в Бохумі.

Warmes Bett - тепле ліжко

Знайти вільні кімнати та квартири можна на сайті асоціації.

Shelter4Ukraine

На платформі ви можете запропонувати безкоштовне місце проживання для людей, які шукають захисту з України.

Spenden
Пункти прийому пожертвувань та допомоги

Спілка Бохум-Донецьк

Інформацію стосовно існуючих благодійних акцій ти отримаєш на сторінці спілки та на сторінці у фейсбуку. Важливо: пункт прийому знаходиться за адресою: Herner Str. 146, 44809 Bochum, працює з понеділка до п'ятниця, 15.00 до 18.00, в четвер з 10.00. Перелік речей для пожертви ти знайдеш на інтернет-сторінці спілки.

HammeHilft

У мережі «HammeHilft!» працює магазин одягу, який працює кожну третю середу місяця з 16:30 до 18:30. Адреса: Reichstr. 31, Бохум-Хамме. Крім того, є пропозиція записатися на прийом у неробочий час після домовленості за телефоном: тел.: 0157-74619315 або через WhatsApp.

VIA-Ruhr у Бохумі
Ви можете здати використані речі довідповідних магазинів одягу в зазначені години роботи або записатися на прийом (тел.: 02327-9913966). Тут ви можете знайти всі адреси та годинироботи магазинів одягу VIA-Ruhr у Бохумі.

місця для зустрічі

BOTOPIA запрошує - зустріч українського народу та друзів

Кожну п’ятницю з 14:00 до 17:00 Botopia запрошує вас зустрітися у своєму приміщенні, обмінятися ідеями та познайомитися. Більше інформації про це можна знайти на сайті.

кафе «lysA»

кафе «lysA», пропонуємо Вам можливість отримати, покращити й відпрацювати базові знання німецької мови, допомогти із завданнями з мовних курсів, просто зустрітися разом для обміну досвідом, переживаннями чи для взаємної підтримки, а також поділитися милозвучністю української мови. Якщо Вам потрібна допомога з навчанням або по роботі, Ви також можете звернутись до нас. Наше кафе з нетерпінням чекає на Вас кожного понеділка з 17:00 до 18:45.

Зустріч за чашкою кави у Томасцентрі для біженців 

28 березня з 16 до 18 години запрошуємо усiх бажаючих у гостi до нас для знайомства та спілкування! Зустрічі відбудуться щодругого понеділка за адресоу Girondelle 82. В нас діє 3G. Тест можна зробити поряд із центром. Якщо у Вас виникнуть питання, інтеграційна агенція Steinkuhl IFAK з радістю допоможе Вам по телефону 0234 8597932. 

Парафія Св. Івана, Бохум-Вімельхаузен

Парафіяльний дім Святого Йоханнеса відкритий щочетверга з 15:00 до 17:00 і функціонує як місце зустрічі біженців з України для обміну інформацією та початку розмов.

Міжрегіональні пропозиції та спілки

#Leavenoonebehind

Тут ти знайдеш міжрегіональну інформацію про актуальну ситуацію, спілки, організації та ініціативи, які надають допомогу.

Вефужці

Некомерційна організація пропонує біженцям і помічникам допомогу самі собі. Питання щодо прибуття до Німеччини задаються, відповідають і знаходять на платформі - підтримуються перевіреними спеціалістами.

Акція Медеор

«екстренна аптека світу», доставляє ліки в Україну за погодженням з відповідними місцевими лікарнями. На веб-сайті https://medeor.de ви знайдете способи підтримки асоціації.  .

 

Служба захисту тварин

Служба захисту тварин PETA має на своєму сайті (https://www.peta.de/themen/ukraine-hilfe-faq) готову для вас детальну інформацію про стан тварин в Україні. Асоціація захисту тварин (https://www.tierschutzbund.de ) працює на кордоні з Україною, а також у Німеччині, та допомагає біженцям, яким не дозволяється  взяти з собою  тварину до приймального центру.

Загальна інформація

Міністерство з питань міграції, біженців та інтеграції

Уповноважений Федерального уряду з питань міграції, біженців та інтеграції склав каталог FAQ для біженців з України.

Довідник Німеччина

Тут ви можете знайти інформацію про в’їзд та проживання для українців, які шукають захисту, а також корисні поради та посилання щодо того, як ви можете долучитися.

пропозиції житла

Westdeutscher Rundfunk (WDR) зібрав усі важливі сайти, де можна запропонувати житло для українців.

Job Aid for Ukraine Refugees

Тут ти можеш запропонувати роботу.

голосова допомога

Німецько-український розмовник / Електронна книга

У Reise Know-How Verlag є німецько-український розмовник у вигляді електронної книги. З технічних причин завантаження можливе лише за символічну ціну - 0,01 цент.

Словник малюнків німецька / укр

Натисніть тут, щоб завантажити графічний словник німецькою та українською мовами.

Будь здоровий

Медична допомога біженцям в Бохумі

MFH Bochum (медична допомога біженцям в Бохумі) на своїй сторінці надає актуальну інформацію щодо ситуації та іншу важливу для Бохума інформацію.

Додаток для мобільного телефону щодо Ковід – 19 (Corona-Warn-App)

Ви можете завантажити та активувати додаток Corona-Warn-App також в українських Apple і Google- Store. В додатку ви можете використовувати свій український Сертифікат.

Інформаційний матеріал із інфекційного захисту

Федеральний центр медико-санітарної освіти надає вам матеріали з захисту від інфекцій українською мовою. Завантажити матеріали можна тут https://www.integrationsbeauftragte.de/ib-de/staatsministerin/krieg-in-der-ukraine

( на сайті  вкладка Handout mit QR-Code-Link zu diesen Informationen PDF – Скачати цю інформацію з QR-кодом).

Тим, хто приймає у себе біженців / душпастирство

Також як людина, яка приймає у себе біженців з України, ти можеш опинитися в новій для себе ситуації, яка включає в себе страх, горе та травми. Якщо ти відчуваєш потребу про це поговорити, ти знайдеш підтримку за номером телефону: 0800 – 111 0 111 чи в чаті: https:/www.telefonseelsorge.de

Netzwerke
FAQ
Medizin
bottom of page